Szkolenie z energoterapii

ZYSKAJ UZDRAWIAJĄCĄ MOC — poznaj siłę energoterapii AMATERASU!

Energoterapia to niekonwencjonalna metoda leczenia polegająca na harmonizacji przepływu energii w człowieku. W energoterapii oddziałuje się na układ energetyczny całego ciała — za pomocą dotyku lub na odległość. Co wyjątkowego jest w tej technice? I gdzie nabyć taką uzdrawiającą moc dla siebie i swoich bliskich?

Energoterapia

W energoterapii celem jest pozytywne wpłynięcie i nadanie równowagi układowi energetycznemu człowieka. Początki energoterapii odnajdujemy w medycynie chińskiej, a także w leczeniu starohinduskim systemem ayurweda. Układ energetyczny to linie łączące ze sobą meridiany zakończonymi czakramami, czyli punktami wymiany energii. Jako główne czakry mamy: czakrę korzenia, krzyżowy, splotu słonecznego, serca, gardła, koronny i czakrę między brwiami. Dodatkowo wyróżniamy 3 aury: eteryczną, emocjonalną i mentalną. Energoterapia pozwala nadać prawidłowe działanie całego organizmu dzięki przekazywaniu energii do poszczególnych miejsc w ciele, wyrównując jej poziom.

To niezwykła, uzdrawiająca moc, której — dzięki odpowiedniemu nauczycielowi — można się nauczyć.

Co daje energoterapia?

Energoterapia poprawia jakość życia, wspomaga leczenie w depresji, stanach lękowych i bezsenności, wzmacnia każdy inny rodzaj leczenia, wspomaga pracę hormonów, naczyń krwionośnych, pomaga w bólach kręgosłupa, migrenowych, ból stawów…. i ma szerokie działanie profilaktyczne.

Energoterapia Amaterasu…

…czyli uzdrawiająca moc w Twoich rękach! Energoterapia Amaterasu to autorska technika energoterapii inspirowana duchem bogini Amaterasu. Podczas wykonywania tej techniki w procesie tantry, duch bogini przekazuje życiową energię, która przepływa przez osobę praktykującą, co jest niezwykłym doświadczeniem, zarówno dla tej osoby, jak i do osoby leczonej tą energią.

Możliwość opracowania tej techniki to efekt 30 lat doświadczenia pracy jako fizjoterapeuta, medytacji i szerzenia swojej wiedzy. Dzisiaj chcę tę naukę przekazać i Tobie — z energoterapią Amaterasu zyskasz uzdrawiającą moc w swoich rękach!

Skontaktuj się ze mną, by poznać szczegóły szkolenia.

Piotr Harmoza

WIDEO

Energoterapia twarzy Amaterasu

ZADZWOŃ TERAZ