Masaż Lomi Lomi Nui – harmonia i spokój

Ten rodzaj masażu pozwala zapomnieć o problemach, co w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie proste. Lomi Lomi Nui nie zapewnia tylko i wyłącznie chwilową relaksację, a trwalszą harmonię pomiędzy ciałem i duchem. 

Lomi Lomi oznacza dotyk łapy kota. Ten hawajski masaż zapewnia nie tylko głęboką relaksację, ale przede wszystkim połączenie duszy, umysłu i ciała. Lomi Lomi Nui to dobry wstęp do świata równowagi energetycznej. Masaż skupia się nie tylko na tym, co jest na zewnątrz, ale także na wnętrzu człowieka. Zadowolenie zarówno fizyczne, jak i psychicznie prowadzi do odczuwania harmonii i ogólnego zadowolenia.

Jak przeprowadzić masaż Lomi Lomi?

Ten masaż odpowiada zarówno za strefę duchową i umysłową, jak i fizyczną. Żeby zabieg przyniósł jak najlepsze efekty, należy zacząć od przygotowania odpowiedniej atmosfery. W pokoju powinno być ciepło. Ciszę należy zastąpić relaksacyjną muzyką.

Masaż Lomi Lomi przeprowadza się za pomocą dłoni i przedramion. Niezbędnym elementem masażu jest olejek. W czasie trwania masażu pacjent musi być wymasowany w całości z pominięciem części intymnych. Jeden zabieg trwa zazwyczaj ok. 1h. Osoba masowana musi być naga (części intymne powinny być zasłonięte ręcznikiem).

Zaletą masażu Lomi Lomi jest to, że poprawia krążenie krwi i przemianę materii, a także przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Przed rozpoczęciem masażu należy przeprowadzić wywiad z pacjentem w celu zdobycia informacji na temat przebytych chorób oraz doznanych urazów, aby odpowiednio dopasować zabieg.

Weekendowy kurs masażu Lomi Lomi Nui część techniczna, praktyczna

Żyjesz w dużym stresie, a twój organizm powoli odmawia posłuszeństwa? Czas się zatrzymać i skupić na sobie. Kurs masażu Lomi Lomi Nui przeznaczony jest dla wszystkich pasjonatów masażu. Nie musisz być profesjonalnymi masażystą, aby wziąć w nim udział. Moje kursy są idealne również dla amatorów, którzy po prostu chcą dla siebie poznać techniki masażu.

Szkolenia z masażu Lomi Lomi Nui mogą mieć charakter indywidualny lub grupowy. W skład grupy wchodzi od 4 do 6 osób — grupy są więc odpowiednio małe, by czerpać wiedzę pełnymi garściami.

Lomi Lomi Nui inicjuje proces odnowy duchowej i harmonijne połączenia ducha z ciałem. W czasie zabiegu odpręża się nie tylko cały organizm, ale i umysł. Ten hawajski masaż polecany jest dla osób, które czują potrzebę osiągnięcia głębokiej relaksacji. Jeśli chcesz wiedzieć, jak przeprowadzić masaż klasyczny lub Lomi Lomi Nui, to warto zdecydować się na szkolenie. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje dyplom Lomi Lomi Nui Lomi Basic – część praktyczna, bez teorii i filozofii Huny.

Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

Każdy uczeń otrzymuje na życzenie zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu, dyplom otrzymuje po okresie praktyki i wykonaniu 10 masaży z pacjentami, udokumentowanym krótkim filmem, fotografią i opinią na dowolnym portalu medialnym, społecznościowym (istnieje możliwość odstępstwa od warunku ze względów zawodowych, zmian życiowych, na życzenie kursanta poparte historią). Egzamin do dyplomu ustalany jest indywidualnie i kosztuje 100 zł.

Dyplom jest moim potwierdzeniem umiejętności kursanta i zaświadcza o jego dobrym / bardzo dobrym wykonaniu technicznym masażu Lomi. 

Poza szkoleniami z masażu Lomi Lomi dostępny jest również kurs z masażu klasycznego, tajskiego.

Hawajski masaż Lomi Lomi Nui a masaż klasyczny – techniki, różnice

Lomi Lomi Nui opiera się głównie na głaskaniu przedramieniem i dłonią wzdłuż pasma mięśniowo-powięziowego, rytmicznie z tanecznym krokiem. Z kolei, jeśli chodzi o masaż klasyczny – techniki, które można wyróżnić, to: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wałkowanie, wyciskanie, oklepywanie, wibracje, roztrząsanie pracując na poszczególnym mięśniu [w lomi ścieżka rytmu  przebiega od stopy do głowy -na powrót do stopy]. Masaż klasyczny jest często spotykaną formą masażu. Jednocześnie relaksuje i leczy. Można go stosować przy różnych schorzeniach lub jedynie w celu odprężenia pacjenta. W czasie zabiegu masuje się wybrane partie ciała lub wykonuje masaż całościowy. Więcej o masażu klasycznym przeczytasz >tutaj<.

 

Sprawdź szczegółową ofertę szkolenia!

ZADZWOŃ TERAZ