Masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa – masaż 7 żywiołów

Masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa to wyjątkowa metoda masażu, która łączy człowieka z żywiołami i pomaga mu osiągnąć niezwykłą harmonię, uleczyć ciało i duszę. Jest rozwinięciem masażu Lomi Lomi Nui. Oba przyczyniają się do znacznej poprawy samopoczucia oraz osiągnięcia równowagi duchowej.

Czym jest masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa?

Ten hawajski masaż składa się z 7 części, a każda reprezentuje 1 żywioł. Podczas gdy często spotykany masaż klasyczny może być relaksacyjny i leczniczy, tak Lomi Lomi Nui Kahi Loa odnosi się przede wszystkim do harmonii pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Podstawą Kahi Loa jest masaż Lomi Lomi Nui, który oznacza dotyk łapy kota i opiera się głównie na ugniataniu i naciskaniu.

Jak przeprowadzić masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa? W czasie zabiegu bardzo ważne jest to, aby pacjent wizualizował sobie wszystkie żywioły. Masaż rozpoczyna się od tylnych partii ciała, a potem przechodzi do przodu. Osoba masowana może być naga lub w ubraniu. Jeśli chcesz poznać wszystkie techniki, najlepiej wybrać się na szkolenia z masażu Lomi Lomi Nui Kahi Loa.

Masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa – opis 7 żywiołów

Ogień – na tym etapie masażu pacjent wyobraża sobie topniejący lód, który to zmienia się w ciepłą wodę. Zabieg zaczyna się od głowy, a potem masuje się szyję i plecy. Na końcu przechodzi się do pośladków, nóg i stóp.

Woda – podczas tej części, osoba masowana wizualizuje sobie wodospad lub rzekę, które to wypłukują zanieczyszczenia i choroby. Energia powinna wypełnić ciało po brzegi i w rezultacie wyprzeć napięcia oraz stres, a zastąpić je świadomością i miłością. Masaż skupia się na stawach i napiętych częściach ciała. Ruchy masażysty są koliste i płynne.

Wiatr – ten etap wyróżnia się tym, że odbywa się bez kontaktu fizycznego. Podczas tej części istotna jest jedynie aura pacjenta. Zadaniem masażysty jest znalezienie dziury w aurze i napełnienie jej życiową siłą. Wiatr, który przechodzi przez ciało, wymiata napięcia.

Minerał – pacjent wyobraża sobie skały, które rozpadają się na piasek. Taka wizualizacja ma pomóc w zlikwidowaniu bólu i w rozbiciu napięcia. Na tym etapie masażu dłonie masażysty nie poruszają się po ciele.

Rośliny – ten etap odpowiada za oczyszczenie organizmu i wyzbyciu się z niego bólu, chorób i napięć. Aby to osiągnąć, osoba masowana wizualizuje sobie, że dłonie masażysty symbolizują kwiaty lub liście.

Zwierzęta – ten żywioł ma za zadanie usunąć blokady i napięcia zastałe w ciele. Osoba masowana wyobraża sobie zwierzę, które bez skrępowania się przeciąga. Masażysta poświęca dużo czasu palcom u stóp (jest to bardzo ważne).

Ludzie – podczas ostatniej części masażu osoba masowana ma doświadczyć usunięcia bólu, napięcia i cierpienia z całego ciała. Ma w tym pomóc wyobrażenie sobie dotyku bliskiej osoby. Masażysta zaczyna od dotykana punktów siły na środku tylnej strony ciała pacjenta. Następnie przechodzi do punktów siły znajdujących się na zewnątrz, a na koniec punktów siły będących z przodu.

 

Szkolenia z masażu Lomi Lomi Nui Kahi Loa

Każdy może wziąć udział w tym szkoleniu. Hawajski masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa nie jest kierowany jedynie do osób, które profesjonalnie zajmują się masażem. Jeśli interesuje cię Kahi Loa, warto się zapisać na warsztaty, aby poznać wszystkie jego techniki.

Weekendowy kurs masażu to dobry wybór dla osób, które w ciągu tygodnia mają inne zajęcia. Szkolenia Lomi Lomi Nui Kahi Loa są rozłożone na 4 miesiące. W skład takiego kursu wchodzi masaż Lomi Lomi Nui Lomi Basic, którego rozszerzeniem jest właśnie Kahi Loa. W czasie warsztatów kursant zdobywa odpowiednią wiedzę, aby wykonywać ten hawajski masaż. Warsztaty grupowe organizowane są w małych grupach (po 4-6 osób).

Kahi Loa przywraca harmonię i spokój. Ten masaż wykonuje się po to, aby osoba masowana osiągnęła stan głębokiego relaksu i odprężenia. Lomi Lomi Nui Kahi Loa oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł oraz ducha. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje dyplom Lomi Lomi Nui Lomi Basic – część praktyczna, bez teorii i filozofii Huny. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom wzięcia udziału w szkoleniu. Nie daje on gwarancji na otrzymanie drugiego dyplomu (już z tytułem) „Terapeuta Lomi Kahi Loa”. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

Sprawdź szczegółową ofertę szkolenia!

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

MASAŻ LOMI LOMI jest wyjątkowo odprężającym i relaksacyjnym rodzajem masażu i zyskuje on coraz bardziej na popularności. Umiejętność wykonania tego rodzaju masażu, zapewnia masażyście korzystny rozwój w kierunku nauki nowych, skutecznych technik.

Na indywidualnym kursie masażu LOMI LOMI nauczysz się podstaw, jak również zaawansowanej techniki prowadzenia tego zabiegu. Jako instruktor zapoznam cię z tajnikami masażu oraz jego korzyściami dla pacjenta.

Jak działa masaż Lomi Lomi:

 • wskazany dla osób żyjących w stresie i przewlekłym zmęczeniu
 • jest rozluźniający zarówno dla mięśni jak tez ścięgien
 • usprawnia ruchomość stawów
 • dzięki niemu ciało ma skłonność do detoksykacji
 • newspaper układ trawienny
 • działa na redukcję tkanki tłuszczowej
 • dodaje energii

Jeżeli słyszysz od swoich pacjentów o poniższych dolegliwościach – masaż Lomi Lomi będzie bardzo pomocny w ich terapii:

 • bezustanne napięcie i stres
 • przemęczenie, pracoholizm
 • lęki i zaburzenia depresyjne, a także depresja
 • ból głowy
 • ból pleców
 • reumatyzm
 • smutek, rozdrażnienie, niemożność ciszenia się życiem

Przeciwwskazania: choroby nowotworowe, choroby skóry, żylaki, choroby zakaźne, choroby serca.

Masz do wyboru dwie opcje szkoleń: Lomi Lomi Nui Lomi Basic i Lomi Lomi Nui Kahi Loa (drugi zawiera również podstawową wersję).

 

Zapraszam do zapisów!

ZADZWOŃ TERAZ