Masaż refleksoryczny twarzy Gdańsk: szkolenie

Czujesz, że Twoje zdrowie nie jest w najlepszej kondycji, doskwiera Ci przewlekłe napięcie i stres? Pragniesz się zrelaksować, ale nic nie przynosi ukojenia?

Masaż refleksoryczny Gdańsk – korzyści

Spróbuj masażu refleksorycznego twarzy, który poprawi cyrkulację krwi i limfy, przez co równowaga pracy całego organizmu zostanie przywrócona na właściwe tory. Dodatkowo niweluje on napięcia, poprawia koncentrację, a także wprowadza w błogi relaks. Wpływa korzystnie na pobudzenie receptorów przepływu energii w całym ciele, co skutkuje nawet pozbyciem się krótkotrwałych czy przewlekłych dolegliwości. Masaż refleksoryczny wpływa leczniczo na cały układ nerwowy: wybrane strefy na twarzy odpowiadają tym na całym ciele. Warto dodać, że masaż refleksoryczny twarzy posiada także właściwości upiększające: wygładza zmarszczki oraz wywołuje produkcję kolagenu, przez co cera staje się bardziej świetlista i sprawia wrażenie młodszej!


Masaż refleksoryczny Gdańsk – szkolenie dla Ciebie!

Chcesz samodzielnie nauczyć się masażu refleksorycznego? Poznaj naszą ofertę na szkolenie masaż refleksoryczny Gdańsk! Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego masażystę i fizjoterapeutę, Piotra Harmozę. Na kursie zostanie przedstawiona Ci odpowiednia technika, która pozwoli prawidłowo wykonywać Ci ten rodzaj masażu. Ponadto po szkoleniu otrzymasz zaświadczenie o uczestnictwie w kursie, potwierdzające Twoje zdobyte umiejętności (dyplom nie jest honorowany przez placówki NFZ, medyczne).

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń pod numer 513 818 977!

ZADZWOŃ TERAZ