Moja historia

Witam Cię na stronie moich szkoleń Flaga Meta. Nazywam się Piotr Harmoza, jestem masażystą i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem — masażem zajmuję się od ponad 30 lat, a fizjoterapią od ponad 15. Sam lubię mówić o sobie „Rzemieślnik Masażu Ciała”.

Dopracowane techniki, indywidualne podejście i ciągła chęć rozwoju — to między innymi dzięki tym elementom doskonale potrafię ocenić potrzeby każdego z moich pacjentów. Przez ogrom lat pracy w tym wyjątkowym zawodzie, zyskałem doświadczenie w pracy z pacjentami w trudnym stanie zdrowotnym i z pacjentami o przewlekłych bólach ciała. Do każdego pacjenta podchodzę bardzo indywidualnie, biorąc pod uwagę każdy szczegół pracy jego organizmu, potrzeb i problemów. Czerpię niezwykłą satysfakcję z tego, gdy widzę jak to, co robię, uzdrawia innych i poprawia jakość ich życia.

Zrozumienie drugiego człowieka i podejście holistyczne do pracy z nim, jego ciałem i umysłem, to część mojego sukcesu. Jestem specjalistą w dziedzinie terapii głowy, twarzy i czaszki, masażu stref refleksorycznych (somatotopia) i punktów witalnych. Stale uzupełniam swoją wiedzę, poznając innowacyjne techniki — fizjoterapii, masażu i innych terapii dla zdrowia — opanowując je do perfekcji.

Podczas swojej inspirującej drogi rozwoju w zawodzie, w pewnym momencie poczułem, że najwyższa pora zacząć przekazywać swoje umiejętności dalej i uczyć tych, którzy chcą być najlepsi. Rozpocząłem więc współpracować z innymi masażystami i szkoleniowcami. Trwało to kilka lat, ale…

…postanowiłem pójść jeszcze dalej! Efektem są moje autorskie szkolenia FLAGA META, do których bardzo serdecznie Cię zapraszam!

Masz jakieś pytania dotyczące przeprowadzanych przeze mnie szkoleń? Skontaktuj się ze mną — pamiętaj, że na moje szkolenia masażu możliwe jest dofinansowanie.

ZADZWOŃ TERAZ