Masaż klasyczny

Czym jest masaż klasyczny?

Masaż klasyczny to jedna z najbardziej popularnych metod masażu w historii ludzkości. Działa zarówno leczniczo, jak i relaksująco i niesie za sobą szereg niezwykłych korzyści. Ta metoda masażu ma wiele różnych technik (od głaskania, przez wałkowanie, aż po roztrząsanie), które odpowiednio dobrane, pozytywnie wpłyną na osobę masowaną, dając jej to, czego akurat potrzebuje. Masaż klasyczny można opanować nawet będąc amatorem — o ile nauka odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora.

W jaki sposób działa masaż klasyczny?

Masaż klasyczny pobudza organizm, odprężająco oddziałuje na układ nerwowy, pozytywnie wpływa na układ krwionośny i limfatyczny, łagodzi ból, zwiększa jędrność skóry i… zwiększa elastyczność mięśni oraz ruchomość stawów. Co więcej, masaż klasyczny może pomóc z problemami z nadwagą czy nerwobólami.

Masaż klasyczny przeprowadzany w sposób prawidłowy, przynosi zaskakujące rezultaty zdrowotne, ale i psychiczne — osoba masowana doświadcza zwiększonej produkcji serotoniny, czyli hormonu szczęścia.

To idealna metoda masażu, od której warto zacząć swoją przygodę jako masażysta lub po prostu — spróbować nowej pasji.

Szkolenie z masażu klasycznego — zapisz się już dziś!

Kurs Flaga Meta z masażu klasycznego obejmuje część praktyczną. Część teoretyczna leży po stronie uczestnika kursu (do samodzielnego opanowania z dostępnych publikacji i filmów). Zajęcia odbywają się podczas spotkań indywidualnych lub w małych grupach. Po zakończeniu kursu uzyskasz dyplom ukończenia szkolenia z masażu klasycznego, część praktyczna – technik masażu klasycznego. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

Dostępny jest również kurs z masażu klasycznego z elementami masażu głębokich tkanek, z punktami aktywnymi biologicznie (tzw. technika Nimmo) oraz z techniką pracy z powięzią. termin 03 .06 2022 – 05.06 2022 start piątek godzina 14.00

Sprawdź szczegółową ofertę szkolenia!

ZADZWOŃ TERAZ