Obecne szkolenia

Szkolenia z technik masażu — dla amatorów i dla profesjonalistów

Serdecznie zapraszam na warsztaty!

Kurs masażu klasycznego, relaksacyjnego z elementami aromaterapii i tkanek głębokich wraz z punktami aktywnymi- technika Nimmo.

 

 •      TERMIN: 03.06.2022  nowy termin zapytaj, zapisy info 513818977
 •      MIEJSCE: Gdańsk Zaspa,  cz.1. od godz. 14.
 •      CENA:  1400 zł

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Harmoza Piotr.

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom/ certyfikat ukończenia kursu, nie jest on honorowany przez placówki medyczne w tym NFZ.

 

Szkolenie/kurs: Masaż odreagowanie psychosomatyczne z poziomu twarzy, głowy-czaszki i brzucha

 •    TERMIN: 06-07.11.2021 Nowy termin zapytaj!
 •    MIEJSCE: Gdańsk Zaspa, sobota i niedziela od godz. 10-14.00
 •    CENA:  490 zł

 Masaż wykorzystuje strefy refleksoryczne i somatotopii.  Ich umiejętne połączenie daje efekt nazwany „flow”, który skutkuje to odreagowaniem i zmniejszeniem bólu (a często zanikiem i usunięciem problemu).

 Zniżka 10 % dla wcześniejszych kursantów.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Harmoza Piotr.

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom/ certyfikat ukończenia kursu, nie jest on honorowany przez placówki medyczne w tym NFZ.

 

Szkolenie/kurs:  Masaż brzucha, terapia trzewna- medycyna staro-ludowa : chiropraktyka wisceralna

 •    TERMIN: 20-21.11.2021 nowy termin, zapytaj !
 •    MIEJSCE: Gdańsk Zaspa, sobota i niedziela od godz. 9-15.00
 •    CENA:  1190 zł

Zniżka 15% dla wcześniejszych uczestników szkoleń Flaga Meta.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Harmoza Piotr.

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom/ certyfikat ukończenia kursu, nie jest on honorowany przez placówki medyczne w tym NFZ

 

Szkolenie/kurs: Deep Lomi  Lomi Nui — deep relax.

 W masażu i pogłębieniu relaksu wykorzystano taśmy mięśniowe — powięziowe i techniki głębokie tkanek miękkich i ich stretching: projekt autorski.

 •  TERMIN: 13-14.11.2021 NOWY TERMIN — zapytaj !
 •  MIEJSCE: Gdańsk Zaspa, sobota i niedziela od godz. 10-15.
 •  CENA:  1200 zł zaświadczeniem uczestnictwa w szkoleniu. 

Z dyplomem podświadczenia umiejętności czeladnika – 1300 zł.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Harmoza Piotr.

 

2-dniowe (weekendowe) szkolenie z masażu Lomi Lomi Nui

Serdecznie zapraszam na warsztaty z podstaw masażu Lomi Lomi Nui – Lomi Basic. Jest to hawajski masaż, który pozwoli osiągnąć głęboką relaksację. Ten masaż odznacza się nie tylko maksymalnym odprężeniem, ale przede wszystkim harmonijnym połączeniem ducha z ciałem.

Masaż Lomi Lomi Nui pozwala oderwać się od trapiących nas problemów. Taki masaż jest także idealnym wprowadzeniem do świata równowagi energetycznej. Już po pierwszym masażu odczujesz dobro płynące z Lomi Lomi Nui, m.in. zaczniesz pozytywne myśleć. Ten masaż inicjuje proces odnowy duchowej.

Wymagania:

Na kurs mogą zapisać się osoby, który nie są profesjonalnymi masażystami. Lomi Lomi Nui Lomi Basic nadaje się dla pasjonatów masażu czy też dla tych, którzy chcą wykonywać ten hawajski i wyjątkowy masaż swoim bliskim.

Czas trwania i miejsce:

Prowadzone przeze mnie szkolenie  trwa 2/3 dni. Zajęcia odbywają się w gabinecie masażu Zaspa (Gdańsk, ul. Burzyńskiego 6b/1b). W przypadku warsztatów grupowych są one indywidualnie lub w małych grupach (maksymalnie 2/4 osób), dlatego ważna jest kolejność zgłoszeń.

Cena:

 • Zajęcia indywidualne dla jednej osoby – 1200 zł [z dyplomem 1300 zł]
 • Grupa – 1000 zł za osobę. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Po zebraniu uczestników informacja o terminie kursu zostanie podana telefonicznie lub przez wiadomość SMS.[egzamin z dyplomem ustalany indywidualnie po opracowaniu sprawności praktycznej plus 100 zł]

Zapisy:

Zgłoś się już dziś! Jeśli chcesz zapisać się na kurs, możesz tego dokonać na trzy sposoby:

 • przez bezpośredni kontakt telefoniczny: 513 818 977
 • przez SMS o następującej treści: Imię, Nazwisko, Lomi Basic
 • za pośrednictwem fanpage na Facebooku: Relaks & Terapia Salon Masażu Harmoza Piotr

Możliwe jest dofinansowanie szkolenia (80-100%). Więcej informacji można uzyskać telefonicznie (513 818 977). Zapraszamy do kontaktu.

Osiągnięcia:

Dyplom Lomi Lomi Nui Lomi Basic – część praktyczna, bez teorii i filozofii Huny. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

 

 

Masaż 7 żywiołów Lomi Lomi Nui Kahi Loa

To hawajski masaż, który składa się z 7 części, a każda z nich oznacza 1 żywioł. W czasie masażu bardzo ważna jest wizualizacja wszystkich żywiołów. Masaż rozpoczyna się z tylnej strony ciała, a potem przechodzi do przedniej.

 • Ogień – ten żywioł przedstawiany jest jako stara i mądra kobieta z siwymi włosami lub młoda dziewczyna z czerwonymi włosami. Obie kobiety zawsze są ukazane w promieniach pomarańczowego światła, które utożsamiane jest z rozpalającą siłą ognia. Tę część masażu rozpoczyna się od głowy, następnie przechodzi do szyi i pleców, a kończy na pośladkach, nogach i stopach. W czasie trwania zabiegu pacjent wizualizuje sobie topniejący lód, który zmienia się w ciepłą wodę.
 • Woda – to energia, która wypełnia ciało po brzegi i wypiera napięcia oraz stres. W ich miejsce zaprasza świadomość, energię i miłość. W czasie masażu pacjent wyobraża sobie rzekę lub wodospad, który wypłukuje choroby i zanieczyszczenia. Masażysta wykonuje płynne i koliste ruchy ze szczególnym uwzględnieniem stawów i napiętych regionów ciała masowanej osoby.
 • Wiatr – ta część masażu wykonywana jest bez kontaktu fizycznego, a bazuje na aurze pacjenta. Gdy masażysta wyczuje dziurę w aurze, napełnia ją życiową siłą. Tuż nad skórą pacjenta masażysta buduje nowy wzorzec energetyczny, który jest przejrzysty i lekki. Wiatr przechodzi przez ciało i wymiata napięcia, a później delikatnie owiewa masowaną osobę.
 • Minerał – w czasie trwania tej części Lomi Lomi Nui Kahi Loa, dłonie masażysty nie poruszają się po ciele pacjenta. Aby pomóc w rozbijaniu napięć i zlikwidować ból, pacjent wizualizuje sobie skały rozpadające się na piasek.
 • Rośliny – teraz dłonie masażysty symbolizują liście lub kwiaty. Zadaniem pacjenta jest wyobrażenie sobie, że jego organizm jest nimi szczotkowany, dzięki czemu oczyszcza się oraz pozbywa napięć, bólu i chorób. Zabieg wykonywany jest na całym ciele ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej napiętych miejsc.
 • Zwierzęta – podczas trwania tej części zabiegu pacjent wyobraża sobie odprężone zwierzę, które bez skrępowania przeciągać się, czując głębokie uspokojenie. Ta wizualizacja pozwolą usunąć napięcia i blokady zastałe w ciele, najczęściej zgromadzone w barkach i górnych częściach rąk. Dużo czasu należy poświęcić palcom u stóp, aby zyskały poczucie uznania i pewnie niosły pacjenta po jego nowej drodze.
 • Ludzie – w czasie ostatniego etapu zabiegu pacjent wyobraża sobie, że doświadcza dotyku bliskiej mu osoby. Ten dotyk ma za zadanie usunąć ból, cierpienie i napięcia z całego ciała. Masażysta zaczyna od przesuwania powierzchni dłoni ponad punktami siły na środku tylnej strony ciała pacjenta (szczyt głowy, kark, środek pleców, podstawa kręgosłupa). Później dotyka punktów siły na zewnątrz ciała (szczęka, barki, łokcie, stawy dłoni, kolana i czubki stóp). Masaż uwzględnia dotykanie punktów siły zlokalizowanych z przodu ciała osoby masowanej (szczytu głowy, środka brwi, krtani, piersi i pępka). Ich wykorzystanie podczas zabiegu wspiera cały proces osiągnięcia stanu spokoju i odprężenia (równoważenia sił).

Wymagania:

Na kurs mogą zapisać się osoby, który nie są profesjonalnymi masażystami.

Czas trwania i miejsce:

Kurs obejmuje 14-16 godzin, które są rozłożone na 4 miesiące. W przypadku warsztatów grupowych są one organizowane w małych grupach (maksymalnie 4-6 osób), dlatego liczba uczestników jest ograniczona. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Po zebraniu kursantów informacja o terminie zostaje podana telefonicznie lub przez wiadomość SMS.

Warsztaty prowadzone są przez masażystę i fizjoterapeutę Piotra, który ma za sobą wieloletnie doświadczenie. Zajęcia odbywają się w gabinecie masażu Zaspa (Gdańsk, ul. Burzyńskiego 6b/1b).

Cena:

 • 5000 zł za osobę

W cenie zawarty jest również kurs masażu Lomi Lomi Nui Lomi Basic.

Zapisy:

Czekamy na Ciebie! Aby zapisać się na kurs, wystarczy wybrać jeden z trzech sposobów:

 • przez bezpośredni kontakt telefoniczny: 513 818 977
 • przez SMS o następującej treści: Imię, Nazwisko, Kahi Loa
 • za pośrednictwem fanpage na Facebooku: Relaks & Terapia Salon Masażu Harmoza Piotr

Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia (80-100%). Więcej informacji można uzyskać telefonicznie (513 818 977). Zapraszamy do kontaktu.

Osiągnięcia:

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom wzięcia udziału w szkoleniu. Nie daje on gwarancji na otrzymanie drugiego dyplomu (już z tytułem) „Terapeuta Lomi Kahi Loa”. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

 

Szkolenie z masażu klasycznego

Kurs masażu klasycznego, pod czujnym okiem osoby, która potrafi przekazywać swoją wiedzę i lata doświadczenia, to strzał w dziesiątkę dla wszystkich pasjonatów tej techniki. Dzięki temu maszpewność, że zdobyta wiedza przełoży się na efekty i poprawę stanu naszych pacjentów lub bliskich.

Prowadzę zajęcia z masażu klasycznego, łącząc wcześniej zdobytą wiedzę teoretyczną kursantów z praktyką. Podczas części praktycznej zadaję pytania sprawdzające poziom wiedzy uczestnika kursu, aby w ten sposób lepiej przyswoił zdobyte informacje.

W czasie trwania kursu uczestnik nabywa umiejętności w praktycznym zastosowaniu technik masażu. Kursant opanowuje:

 • głaskanie,
 • rozcieranie,
 • ugniatanie,
 • wałkowanie,
 • wyciskanie,
 • oklepywanie,
 • wibracje,
 • roztrząsanie.

Wymagania:

Kurs obejmuje część praktyczną. Część teoretyczna leży po stronie uczestnika kursu (do samodzielnego opanowania z dostępnych publikacji i filmów).

Czas trwania i miejsce:

Kurs prowadzony jest przez masażystę i fizjoterapeutę Piotra, który ma za sobą wieloletnie doświadczenie. Zajęcia odbywają się w gabinecie masażu Zaspa (Gdańsk, ul. Burzyńskiego 6b/1b). W przypadku warsztatów grupowych są one organizowane w małych grupach (maksymalnie 4-6 osób), dlatego liczba uczestników jest ograniczona.

Cena:

 • zajęcia indywidualne dla jednej osoby – 180 zł za 1 godzinę;
 • grupa – 800 zł za osobę. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Po zebraniu uczestników informacja o terminie zostanie podana telefonicznie lub przez wiadomość SMS.

Zapisy:

Nie czekaj, zgłoś się już teraz! Aby się zapisać, wystarczy napisać SMS na numer 513 818 977 o następującej treści: Imię, Nazwisko, M. Klasyk.

Osiągnięcia:

Dyplom ukończenia szkolenia z masażu klasycznego, część praktyczna – technik masażu klasycznego.

Szkolenie zakończone jest certyfikatem potwierdzającym odbycie cyklu warsztatów z zakresu wykonywania masażu klasycznego. Ten dyplom umożliwia podjęcie pracy we własnym gabinecie, w salonach SPA, punktach kosmetycznych i klubach fitness. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

Dostępny jest również kurs z masażu klasycznego z elementami masażu głębokich tkanek i z punktami aktywnymi biologicznie (tzw. technika Nimmo) oraz z techniką pracy z powięzią. Koszt kursu to 1400 zł.

 

NOWOŚCI! Szkolenia z masażu tajskiego basic i masażu lomi lomi nui!

 

KURS MASAŻ LOMI LOMI NUI

 

KURS MASAŻ TAJSKI

 

Niebawem pojawią się kursy na:

 • masaż aromaterapeutyczny (relaksacyjny)
 • masaż bańką chińską
 • masaż Joga Wenus
 • masaż Egzo Ośmiornica
 • chiński masaż brzucha „sekret 5 kwiatów”
 • staro ludowy słowiański masaż brzucha, terapia trzewna, wisceralna
 • masaż stóp (kurs refleksoterapii)
 • masaż tajski moduł I Basic
 • masaż tajski moduł II medyczny (szkolenie dla uczestników moduł I Basic)
 • masaż twarzy i głowy Amma Amaterasu

Każdy kursant po ukończeniu 3 moich szkoleń dowolnych otrzymuje prawo do korzystania z mojego logo z swoim nazwiskiem lub nazwą!

Zapraszam do kontaktu!

Piotr 

 

ZADZWOŃ TERAZ