Szkolenia z technik masażu — dla amatorów i dla profesjonalistów

FlagaMeta  HarmozaPiotr sp. z o.o. jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.22/00024/2024

Serdecznie zapraszam na warsztaty!

NADCHODZĄCY WARSZTAT:

 

Masaż Kobido basic  16.03.2024  Gdańsk Zaspa

Kurs prowadzony przez fizjoterapeutę holistycznego

Szkolenie grupowe dla początkujących. Kameralna liczba osób – 4 uczestników.

Cena : 700zł od osoby ZAPŁAĆ ONLINE – SZYBKA PŁATNOŚĆ

Miejsce i czas : Gdańsk Przymorze,  16.03.2024 godz. 11:00-16:00 (z przerwą)

Rezerwacja miejsca : ppharmoza@gmail.com, tel. 513818977

 

Masaż Kobido basic  17.02.2024  Gdańsk Przymorze

Szkolenie grupowe dla początkujących. Kameralna liczba osób od 4-6 uczestników.

Cena : 600zł od osoby

Miejsce i czas : Gdańsk Przymorze,  17.02.2024 godz. 10:00-15:00 (z przerwą)

Rezerwacja miejsca : ppharmoza@gmail.com, tel. 513818977

   

Masaż Lomi Lomi Nui Basic , Gdańsk Przymorze 2-dniowe szkolenie 18.02 i 25.02.2024 (niedziela)

Szkolenie grupowe dla początkujących. Kameralna liczba osób od 4-6 uczestników.

Cena : 700zł od osoby (za dwa dni)

Miejsce i czas : Gdańsk Przymorze,  18.02.2024  i 25.02.2024 w godz. 9:00-15:00 (z przerwą)

Rezerwacja miejsca : ppharmoza@gmail.com, tel. 513818977

 

Czujesz, że Twoje zdrowie nie jest w najlepszej kondycji, doskwiera Ci przewlekłe napięcie i stres? Pragniesz się zrelaksować, ale nic nie przynosi ukojenia?

Masaż refleksoryczny Gdańsk – korzyści

Spróbuj masażu refleksorycznego twarzy, który poprawi cyrkulację krwi i limfy, przez co równowaga pracy całego organizmu zostanie przywrócona na właściwe tory. Dodatkowo niweluje on napięcia, poprawia koncentrację, a także wprowadza w błogi relaks. Wpływa korzystnie na pobudzenie receptorów przepływu energii w całym ciele, co skutkuje nawet pozbyciem się krótkotrwałych czy przewlekłych dolegliwości. Masaż refleksoryczny wpływa leczniczo na cały układ nerwowy: wybrane strefy na twarzy odpowiadają tym na całym ciele. Warto dodać, że masaż refleksoryczny twarzy posiada także właściwości upiększające: wygładza zmarszczki oraz wywołuje produkcję kolagenu, przez co cera staje się bardziej świetlista i sprawia wrażenie młodszej!


Masaż refleksoryczny Gdańsk – szkolenie dla Ciebie!

Chcesz samodzielnie nauczyć się masażu refleksorycznego? Poznaj naszą ofertę na szkolenie masaż refleksoryczny Gdańsk! Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego masażystę i fizjoterapeutę, Piotra Harmozę. Na kursie zostanie przedstawiona Ci odpowiednia technika, która pozwoli prawidłowo wykonywać Ci ten rodzaj masażu. Ponadto po szkoleniu otrzymasz zaświadczenie o uczestnictwie w kursie, potwierdzające Twoje zdobyte umiejętności (dyplom nie jest honorowany przez placówki NFZ, medyczne).

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń pod numer 513 818 977!

zajecia odbywają sie Gdańsk Zaspa w

Relaks i Terapia masaż fizjoterapeuta Harmoza Piotr

Naturalny lifting twarzy – masaż kobido basic!

moduł I termin 17.02.2024

Zapraszamy na kurs podstawowy masażu Kobido Basic
Kurs dla osób początkujących, którzy chcą zacząć przygodę z masażem liftingującym twarzy, jak również dla kosmetyczek/ kosmetologów którzy myślą o poszerzeniu swojej oferty i/lub poznaniu nowego spojrzenia na masaż Kobido.
Kurs prowadzony przez Harmoza Piotra, fizjoterapeutę i masażystę z wieloletnim doświadczeniem.
Kurs prowadzony przez Piotra to jego osobista kompilacja technik masażu, która jeszcze lepiej i skuteczniej działa na wygląd skóry masowanej osoby.
Dodane techniki z zakresu fizjoterapii do masażu Kobido zapewniają wyższy poziom wiedzy kursanta, co daje mu większe możliwości skutecznej pracy z pacjentami.
Kurs masażu Kobido Basic trwa 5 godzin – to intensywne 5 godzin w których poznasz podstawy masażu Kobido z elementami fzjoterapii.
Relaks
Lifting
Wyciszenie
Miejsce: Gdańsk Przymorze
Termin: 17.02.2024 10:00-15:00
Cena: 600zł
Ilość uczestników : max 6 osób
zapisy:
ppharmoza@gmail.com, tel. 513818977
www.kurs-masazu.com.pl

 

Z całą pewnością wielu z nas chciałoby mieć gładką i nieskazitelną twarz. Mimo wszystko boimy się wszelkich nienaturalnych metod ingerujących w naszą urodę. Jest jednak proste rozwiązanie: masaż twarzy kobido. Narodził się on prawdopodobnie w XV wieku w Japonii na życzenie cesarzowej, pragnącej zachować swoją młodość i witalność. 

 

Jakie korzyści przynosi masaż twarzy kobido?

Poza naturalnym liftingiem masaż kobido wygładza zmarszczki i bruzdy, uwalnia napięcie karku, relaksuje, pobudza metabolizm komórkowy, a może nawet wspomagać leczenie bruksizmu. Ponadto efekt zmniejszenia napięcia twarzy czy zniwelowania opuchlizny widać już po pierwszym masażu! Pełny masaż kobido obejmuje cztery etapy: relaksację, manualny lifting, drenaż limfatyczny oraz akupresurę. Ten fantastyczny rytuał nie bez powodu został pokochany przez cały świat, jego efekty są zaskakujące! Pamiętaj jednak, że musi być prawidłowo wykonany, dlatego warto zaczerpnąć wiedzę od najlepszych.

 

Chcesz nauczyć się jednego z najbardziej pożądanego masażu twarzy?

Zapraszamy na kursy masażu Gdańsk, gdzie możesz odbyć kobido szkolenie, gdzie wszystkiego nauczy Cię masażysta z wieloletnim doświadczeniem! Nauczysz się na nim niezbędnych technik, jak prawidłowo i efektowanie zrobić masaż twarzy kobido. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia. Dyplom jest moim potwierdzeniem umiejętności kursanta i zaświadcza o jego dobrym / bardzo dobrym wykonaniu technicznym masażu twarzy Kobido.

Kobido kurs Gdańsk pozwoli Ci nauczyć się od najlepszych techniki wykonywania masażu. Nie musisz posiadać profesjonalnej wiedzy – masaż kobido Gdańsk pozwoli Ci przyswoić ją w zaledwie dwa dni, niezależnie od tego czy jesteś amatorem czy profesjonalistą!

 

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 513818977, prowadzący Piotr Harmoza.

     

     MIEJSCE: Gdańsk Przymorze

     CENA: 600 zł

 

 

 

 

Szkolenie Masaż lomi lomi nui Gdańsk basic

2-dniowe szkolenie 18.02 i 25.02.2024 (niedziela)

Szkolenie grupowe dla początkujących. Kameralna liczba osób od 4-6 uczestników.

Cena : 700zł od osoby (za dwa dni)

Miejsce i czas : Gdańsk Przymorze,  18.02.2024  i 25.02.2024 w godz. 9:00-15:00 (z przerwą)

Rezerwacja miejsca : ppharmoza@gmail.com, tel. 513818977

 

Masaż Lomi Lomi Nui to jeden z najbardziej popularnych i docenianych masaży. Zapisz się na dwudniowe szkolenie w Gdańsku już teraz!

Masaż Lomi Lomi Nui to masaż, który pozwala na osiągnięcie równowagi duszy, umysłu i ciała. Koncentruje się on na całościowym leczeniu: fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Dzięki swoim energetycznym właściwościom masaż skupia się nie tylko na tym, co zewnętrzne, ale także na wnętrzu. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe szkolenie z tej techniki, byś samodzielnie mógł/mogła taki masaż wykonywać!

Szkolenie masaż Lomi Lomi Gdańsk

Oferujemy Ci szkolenie masaż Lomi Lomi Gdańsk. Nie musisz być do niego profesjonalistą – Kursy Flaga Meta są przeznaczone również dla amatorów. Na dwudniowy (weekendowy) kurs masażu Lomi Lomi Nui Gdańsk można uczęszczać indywidualnie, a także grupowo. Grupy liczą zwykle od 4 do 6 osób. Po ukończeniu szkolenia z masażu Lomi Lomi Gdańsk otrzymasz dyplom Lomi Lomi Nui, a także zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu, który jest potwierdzeniem Twoich umiejętności w zakresie techniki wykonywania masażu. Pamiętaj, że Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia. Prowadzącym jest trener Ewa Andrzejczak i Piotr Harmoza, doświadczony masażysta i fizjoterapeuta.

 

PS Nie masz ochoty się uczyć, ale chcesz, by bliska Ci osoba poczuła moc tego masażu? W naszej ofercie znajdziesz też voucher masaż Gdańsk na masaż lomi lomi nui! Wysyłany jest w formie elektronicznej, a jego ważność to 6 miesięcy od czasu wystawienia. Zapraszamy!

 _______________________________________________________

 

 

KURS MASAŻ KOBIDO, czyli japońskiego masażu twarzy z efektem liftingującym i relaksującym

 

Masaż Kobido Gdańsk to japoński masaż twarzy, który odmładza, ujędrnia i dodaje witalności. To fantastyczny rytuał piękna z efektami – działa ultra liftingująco i relaksująco. To świetna technika na rozluźnienie mięśni głębokich twarzy. Masaż Kobido to masaż kochany przez gwiazdy i celebrytów na całym świecie! Prawidłowo wykonywany przynosi niesamowite efekty odmładzające i relaksujące.

 

szkolenie moduł I” lifting i relaks twarzy i głowy

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Relaks i Terapia masaż fizjoterapeuta Harmoza Piotr

 

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom/ certyfikat ukończenia kursu, nie jest on honorowany przez placówki medyczne w tym NFZ.

 

Kurs masażu klasycznego, relaksacyjnego z elementami aromaterapii i tkanek głębokich wraz z punktami aktywnymi- technika Nimmo.

 •      TERMIN: 08 10.2023  nowy termin zapytaj, zapisy info 513818977
 •      MIEJSCE: Gdańsk Zaspa,  cz.1. od godz. 14.
 •      CENA:  1400 zł

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Harmoza Piotr.

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom/ certyfikat ukończenia kursu, nie jest on honorowany przez placówki medyczne w tym NFZ.

Szkolenie/kurs: Masaż odreagowanie psychosomatyczne z poziomu twarzy, głowy-czaszki

 •    TERMIN: Nowy termin zapytaj!
 •    MIEJSCE: Gdańsk Zaspa, sobota i niedziela od godz. 10-14.00
 •    CENA:  1200 zł

Masaż wykorzystuje strefy refleksoryczne i somatotopii.  Ich umiejętne połączenie daje efekt nazwany „flow”, który skutkuje to odreagowaniem i zmniejszeniem bólu (a często zanikiem i usunięciem problemu).

 Zniżka 10 % dla wcześniejszych kursantów.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Harmoza Piotr.

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom/ certyfikat ukończenia kursu, nie jest on honorowany przez placówki medyczne w tym NFZ.

Szkolenie/kurs:  Masaż brzucha, terapia trzewna- medycyna staro-ludowa : chiropraktyka wisceralna

 •    TERMIN: 20-21.11.2021 nowy termin, zapytaj !
 •    MIEJSCE: Gdańsk Zaspa, sobota i niedziela od godz. 9-15.00
 •    CENA:  1190 zł

Zniżka 15% dla wcześniejszych uczestników szkoleń Flaga Meta.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Harmoza Piotr.

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom/ certyfikat ukończenia kursu, nie jest on honorowany przez placówki medyczne w tym NFZ

Szkolenie/kurs: Deep Lomi  Lomi Nui — deep relax.

W masażu i pogłębieniu relaksu wykorzystano taśmy mięśniowe — powięziowe i techniki głębokie tkanek miękkich i ich stretching: projekt autorski.

 •  TERMIN: 13-14.11.2021 NOWY TERMIN — zapytaj !
 •  MIEJSCE: Gdańsk Zaspa, sobota i niedziela od godz. 10-15.
 •  CENA:  1200 zł zaświadczeniem uczestnictwa w szkoleniu.

Z dyplomem podświadczenia umiejętności czeladnika –  zł.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 513818977, prowadzący Harmoza Piotr.

2-dniowe (weekendowe) szkolenie z masażu Lomi Lomi Nui Basic

Serdecznie zapraszam na warsztaty z podstaw masażu Lomi Lomi Nui – Lomi Basic. Jest to hawajski masaż, który pozwoli osiągnąć głęboką relaksację. Ten masaż odznacza się nie tylko maksymalnym odprężeniem, ale przede wszystkim harmonijnym połączeniem ducha z ciałem.

Masaż Lomi Lomi Nui pozwala oderwać się od trapiących nas problemów. Taki masaż jest także idealnym wprowadzeniem do świata równowagi energetycznej. Już po pierwszym masażu odczujesz dobro płynące z Lomi Lomi Nui, m.in. zaczniesz pozytywne myśleć. Ten masaż inicjuje proces odnowy duchowej.

Wymagania:

Na kurs mogą zapisać się osoby, który nie są profesjonalnymi masażystami. Lomi Lomi Nui Lomi Basic nadaje się dla pasjonatów masażu czy też dla tych, którzy chcą wykonywać ten hawajski i wyjątkowy masaż swoim bliskim.

Czas trwania i miejsce:

Prowadzone przeze mnie szkolenie  trwa 2/3 dni. Zajęcia odbywają się w gabinecie masażu Zaspa (Gdańsk, ul. Burzyńskiego 6b/1b). W przypadku warsztatów grupowych są one indywidualnie lub w małych grupach (maksymalnie 2 osób), dlatego ważna jest kolejność zgłoszeń.

Cena:

 • Zajęcia indywidualne dla jednej osoby – 1200 zł 
 • Grupa – 700 zł za osobę. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Po zebraniu uczestników informacja o terminie kursu zostanie podana telefonicznie lub przez wiadomość SMS.[egzamin z dyplomem ustalany indywidualnie po opracowaniu sprawności praktycznej plus 100 zł]

Zapisy:

Zgłoś się już dziś! Jeśli chcesz zapisać się na kurs, możesz tego dokonać na trzy sposoby:

 • przez bezpośredni kontakt telefoniczny: 513 818 977
 • przez SMS o następującej treści: Imię, Nazwisko, Lomi Basic
 • za pośrednictwem fanpage na Facebooku: Relaks & Terapia Salon Masażu Harmoza Piotr

Możliwe jest dofinansowanie szkolenia (80-100%). Więcej informacji można uzyskać telefonicznie (513 818 977). Zapraszamy do kontaktu.

Osiągnięcia:

Dyplom Lomi Lomi Nui Lomi Basic – część praktyczna, bez teorii i filozofii Huny. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

 

Masaż 7 żywiołów Lomi Lomi Nui Kahi Loa

To hawajski masaż, który składa się z 7 części, a każda z nich oznacza 1 żywioł. W czasie masażu bardzo ważna jest wizualizacja wszystkich żywiołów. Masaż rozpoczyna się z tylnej strony ciała, a potem przechodzi do przedniej.

 • Ogień – ten żywioł przedstawiany jest jako stara i mądra kobieta z siwymi włosami lub młoda dziewczyna z czerwonymi włosami. Obie kobiety zawsze są ukazane w promieniach pomarańczowego światła, które utożsamiane jest z rozpalającą siłą ognia. Tę część masażu rozpoczyna się od głowy, następnie przechodzi do szyi i pleców, a kończy na pośladkach, nogach i stopach. W czasie trwania zabiegu pacjent wizualizuje sobie topniejący lód, który zmienia się w ciepłą wodę.
 • Woda – to energia, która wypełnia ciało po brzegi i wypiera napięcia oraz stres. W ich miejsce zaprasza świadomość, energię i miłość. W czasie masażu pacjent wyobraża sobie rzekę lub wodospad, który wypłukuje choroby i zanieczyszczenia. Masażysta wykonuje płynne i koliste ruchy ze szczególnym uwzględnieniem stawów i napiętych regionów ciała masowanej osoby.
 • Wiatr – ta część masażu wykonywana jest bez kontaktu fizycznego, a bazuje na aurze pacjenta. Gdy masażysta wyczuje dziurę w aurze, napełnia ją życiową siłą. Tuż nad skórą pacjenta masażysta buduje nowy wzorzec energetyczny, który jest przejrzysty i lekki. Wiatr przechodzi przez ciało i wymiata napięcia, a później delikatnie owiewa masowaną osobę.
 • Minerał – w czasie trwania tej części Lomi Lomi Nui Kahi Loa, dłonie masażysty nie poruszają się po ciele pacjenta. Aby pomóc w rozbijaniu napięć i zlikwidować ból, pacjent wizualizuje sobie skały rozpadające się na piasek.
 • Rośliny – teraz dłonie masażysty symbolizują liście lub kwiaty. Zadaniem pacjenta jest wyobrażenie sobie, że jego organizm jest nimi szczotkowany, dzięki czemu oczyszcza się oraz pozbywa napięć, bólu i chorób. Zabieg wykonywany jest na całym ciele ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej napiętych miejsc.
 • Zwierzęta – podczas trwania tej części zabiegu pacjent wyobraża sobie odprężone zwierzę, które bez skrępowania przeciągać się, czując głębokie uspokojenie. Ta wizualizacja pozwolą usunąć napięcia i blokady zastałe w ciele, najczęściej zgromadzone w barkach i górnych częściach rąk. Dużo czasu należy poświęcić palcom u stóp, aby zyskały poczucie uznania i pewnie niosły pacjenta po jego nowej drodze.
 • Ludzie – w czasie ostatniego etapu zabiegu pacjent wyobraża sobie, że doświadcza dotyku bliskiej mu osoby. Ten dotyk ma za zadanie usunąć ból, cierpienie i napięcia z całego ciała. Masażysta zaczyna od przesuwania powierzchni dłoni ponad punktami siły na środku tylnej strony ciała pacjenta (szczyt głowy, kark, środek pleców, podstawa kręgosłupa). Później dotyka punktów siły na zewnątrz ciała (szczęka, barki, łokcie, stawy dłoni, kolana i czubki stóp). Masaż uwzględnia dotykanie punktów siły zlokalizowanych z przodu ciała osoby masowanej (szczytu głowy, środka brwi, krtani, piersi i pępka). Ich wykorzystanie podczas zabiegu wspiera cały proces osiągnięcia stanu spokoju i odprężenia (równoważenia sił).

Wymagania:

Na kurs mogą zapisać się osoby, który nie są profesjonalnymi masażystami.

Czas trwania i miejsce:

Kurs obejmuje 14-16 godzin, które są rozłożone na 7 miesiące. W przypadku warsztatów grupowych są one organizowane w małych grupach (maksymalnie 4-6 osób), dlatego liczba uczestników jest ograniczona. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Po zebraniu kursantów informacja o terminie zostaje podana telefonicznie lub przez wiadomość SMS.

Warsztaty prowadzone są przez masażystę i fizjoterapeutę Piotra, który ma za sobą wieloletnie doświadczenie. Zajęcia odbywają się w gabinecie masażu Zaspa (Gdańsk, ul. Burzyńskiego 6b/1b).

Cena:

 • 4000 zł za osobę

W cenie zawarty jest również kurs masażu Lomi Lomi Nui Lomi Basic.

Zapisy:

Czekamy na Ciebie! Aby zapisać się na kurs, wystarczy wybrać jeden z trzech sposobów:

 • przez bezpośredni kontakt telefoniczny: 513 818 977
 • przez SMS o następującej treści: Imię, Nazwisko, Kahi Loa
 • za pośrednictwem fanpage na Facebooku: Relaks & Terapia Salon Masażu Harmoza Piotr

Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia (80-100%). Więcej informacji można uzyskać telefonicznie (513 818 977). Zapraszamy do kontaktu.

Osiągnięcia:

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom wzięcia udziału w szkoleniu. Nie daje on gwarancji na otrzymanie drugiego dyplomu (już z tytułem) „Terapeuta Lomi Kahi Loa”. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

Szkolenie z masażu klasycznego- relaksacyjnego

Kurs masażu klasycznego, pod czujnym okiem osoby, która potrafi przekazywać swoją wiedzę i lata doświadczenia, to strzał w dziesiątkę dla wszystkich pasjonatów tej techniki. Dzięki temu maszpewność, że zdobyta wiedza przełoży się na efekty i poprawę stanu naszych pacjentów lub bliskich.

Prowadzę zajęcia z masażu klasycznego, łącząc wcześniej zdobytą wiedzę teoretyczną kursantów z praktyką. Podczas części praktycznej zadaję pytania sprawdzające poziom wiedzy uczestnika kursu, aby w ten sposób lepiej przyswoił zdobyte informacje.

W czasie trwania kursu uczestnik nabywa umiejętności w praktycznym zastosowaniu technik masażu. Kursant opanowuje:

 • głaskanie,
 • rozcieranie,
 • ugniatanie
 • wibracje,

Wymagania:

Kurs obejmuje część praktyczną. Część teoretyczna leży po stronie uczestnika kursu (do samodzielnego opanowania z dostępnych publikacji i filmów).

Czas trwania i miejsce:

Kurs prowadzony jest przez masażystę i fizjoterapeutę Piotra, który ma za sobą wieloletnie doświadczenie. Zajęcia odbywają się w gabinecie masażu Zaspa (Gdańsk, ul. Burzyńskiego 6b/1b). W przypadku warsztatów grupowych są one organizowane w małych grupach (maksymalnie 4-6 osób), dlatego liczba uczestników jest ograniczona.

 

 

 

Cena:

 • zajęcia indywidualne dla jednej osoby – 200 zł za 1 godzinę;
 • grupa – 800 zł za osobę. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Po zebraniu uczestników informacja o terminie zostanie podana telefonicznie lub przez wiadomość SMS.
 • termin : 10-11.09 .2022 start sobota  godzina 10 -14.  niedziela do ustalenia.

Zapisy:

Nie czekaj, zgłoś się już teraz! Aby się zapisać, wystarczy napisać SMS na numer 513 818 977 o następującej treści: Imię, Nazwisko, M. Klasyk.

Osiągnięcia:

Dyplom ukończenia szkolenia z masażu klasycznego, część praktyczna – technik masażu klasycznego.

Szkolenie zakończone jest certyfikatem potwierdzającym odbycie cyklu warsztatów z zakresu wykonywania masażu klasycznego. Ten dyplom umożliwia podjęcie pracy we własnym gabinecie, w salonach SPA, punktach kosmetycznych i klubach fitness. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia.

Dostępny jest również kurs z masażu klasycznego z elementami masażu głębokich tkanek i z punktami aktywnymi biologicznie (tzw. technika Nimmo) oraz z techniką pracy z powięzią. Koszt kursu to 1400 zł.

NOWOŚCI! Szkolenia z masażu tajskiego basic i masażu lomi lomi nui!

 

KURS MASAŻ LOMI LOMI NUI

 

KURS MASAŻ TAJSKI

 

Niebawem pojawią się kursy na:

 • masaż aromaterapeutyczny (relaksacyjny)
 • masaż bańką chińską
 • masaż Joga Wenus
 • masaż Egzo Ośmiornica
 • chiński masaż brzucha „sekret 5 kwiatów”
 • staro ludowy słowiański masaż brzucha, terapia trzewna, wisceralna
 • masaż tajski moduł I Basic
 • masaż tajski moduł II medyczny (szkolenie dla uczestników moduł I Basic)
 • masaż twarzy i głowy Kobido

 

Zapraszam do kontaktu!

Piotr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

ZADZWOŃ TERAZ