Flaga Meta, czyli profesjonalne szkolenia masażu nie tylko dla profesjonalistów.

Chcesz nabyć umiejętności masażu? Poszerzyć swoją wiedzę i spełniać się w swojej pasji? Pomogę Ci w tym.

Zacznijmy od tego, co oznacza Flaga  Meta. Nie bez powodu moje szkolenia noszą taką nazwę. Flaga to symbol życia, ruchu, przynależności i statusu. Fizjo to terapia wykorzystująca czynniki fizyczne oraz materialne, przez które do ciała wprowadzana jest energia mająca za zadanie przywrócić homeostazę. Są to takie czynniki jak ciepło, zimno, dźwięk czy pocieranie…

Meta zaś kryje za sobą kilka przekazów.

– M – mobilizacja stawowo-mięśniowa i psychiczna, energetyczna siła niezbędna do procesu terapii mobilnej. Meta obejmuje zarówno biorącego jak i dającego;
– E – ergonomia pracy terapeuty i pozycji ułeżeniowych biorącego, wprowadzenie i dyscyplina zmian w trakcie terapii;
– T – techniki – kształcenie manualne, energetyczne, neuromarketinowe. To nowe umiejętności pozwalające na dobranie odpowiednich strategii, dopasowanych indywidualnie.
– A – akcept – praca bez oceny skierowana na cel końcowy terapii. To akceptacja teraźniejszości oraz losu, szacunek i lojalność do biorącego.

Podsumowując – META, oznacza zakończenie procesu. Już na samym początku szkolenia, już nawet na samym starcie, jesteś tym, który jest dalej niż inni. Zaczynając współpracę w zakresie szkolenia ze mną, już jesteś zwycięzcą.

 

Do kogo są skierowane szkolenia Flaga Meta?

Kursy  META skierowane są zarówno do amatorów, czyli osób, które chcą nauczyć się robić masaż, jak i osób pracujących w zawodzie, którzy potrzebują wzmocnić swoje umiejętności i nabrać pewności siebie. Szkolenie skierowane jest do osób, które zamierzając nabyć praktycznych umiejętności, co jest zdecydowanie najważniejsze.

Jeśli po ukończenia moich szkoleń będzie odpowiadało Ci to, czego się nauczyłeś/aś i poczujesz tę pasję, to z powodzeniem możesz decydować się na pogłębianie wiedzy na kolejnych szkoleniach lub pójść krok dalej i zdecydować się na naukę w szkołach/studiach. Moje szkolenie to świetny sposób na rozeznanie się czy chcesz zajmować się masażem zawodowo, by dowiedzieć się czy jest to coś, co pokochasz i będziesz chciał/a robić w przyszłości (warto sprawdzić to przed rozpoczęciem wieloletniej nauki!).

Jeśli jednak JUŻ wiesz, że to jest to i chcesz wziąć udział w szkoleniu, bo po prostu pragniesz kształcić się dalej i rozwijać swoją pasję – świetnie! Z pewnością nauczysz się tego, czego potrzebujesz; tego co naprawdę podczas pracy będzie Ci potrzebne.

Jesteś w dobrych rękach – możesz mi zaufać. Stoją za mną lata doświadczeń i wyjątkowe podejście do ludzi. Jeśli jesteś zainteresowany/a szkoleniem, to skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić i o tym, czego oczekujesz od kursu. W zakładkach dodane są techniki, z których obecnie robię szkolenia.

Na moje kursy można uzyskać dofinansowanie 80-100% – skontaktuj się ze mną i zapytaj, jakie masz możliwości!

Piotr

 

 

 

 

 

 

 

ZADZWOŃ TERAZ