Masaż tajski

Masaż tajski to masaż głęboki o właściwościach relaksacyjnych i zdrowotnych. Łączy ze sobą fizjoterapię, jogę i akupresurę — potocznie mówi się o nim, że jest jogą dla „leniwych”. To jedna z najstarszych znanych nam technik masażu i najbardziej docenianych. 

Na czym polega masaż tajski?

Masaż tajski jest sekwencją różnych technik, które odpowiednio wykonane przynoszą niezwykłe korzyści osobie masowanej. Wykonywany jest przy użyciu dłoni, przedramion, łokci, kolan i stóp. Podczas masażu tajskiego m.in. rozciągane są mięśnie i uciskane punkty w ciele (tzw.meridiany). Ta technika masażu doskonale odstresowuje, dodaje energii, poprawia funkcjonowanie całego organizmu, przyspiesza przemianę materii, a nawet… spalanie tkanki tłuszczowej!

Jak wykonać masaż tajski?

W ostatnich latach masaż tajski zdobył rzesze miłośników. Jeśli chcesz nauczyć się jak robić masaż tajski — niezależnie od tego czy jesteś amatorem, czy też masażystą, który pragnie zdobyć nową wiedzę… To mamy dla Ciebie kurs masażu tajskiego, który zapewni Ci praktyczną wiedzę i umiejętności!

Pamiętaj, że kurs Flaga Meta z masażu tajskiego obejmuje część praktyczną. Część teoretyczna leży po stronie uczestnika kursu (do samodzielnego opanowania z dostępnych publikacji i filmów). Zajęcia odbywają się podczas spotkań indywidualnych lub w małych grupach. Po zakończeniu kursu uzyskasz dyplom ukończenia szkolenia z masażu klasycznego, część praktyczna – technik masażu klasycznego. Dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne, lecznicze, NFZ. Nie jest to dyplom MEN I i II stopnia. 

Sprawdź szczegółową ofertę szkolenia!

ZADZWOŃ TERAZ